Uzņēmums dibināts 2012.gada 29.augustā. Kaut arī, nošķirot apdares līstu ražošanu kā patstāvīgu saimnieciskās darbības virzienu no iepriekšējā uzņēmuma, esam nesen dibināti un juridiski pavisam jauni, mūsu ražoto produktu Latvijas patērētājs pazīst un pērk jau no 2005.gada. Lielākā daļa uzņēmuma šā brīža darbinieku ir tie, kas izgatavoja un virzīja pirmās mūsu ražotās līstes Latvijas tirgū.

 

Uzņēmuma pamatprodukts ir:

krāsotās apdares līstes no MDF (vidēja blīvuma kokšķiedras plātnes),

finierētas apdares līstes no MDF ar dabīgo vai mākslīgo finierējumu.

 

Kā otrs saimnieciskās darbības virziens izvēlēta kvalificētu grāmatvedības pakalpojumu sniegšana (garāmatvedei piektais profesionālās kvalifikācijas līmenis, Starptautiskās grāmatvežu asociācijas diploms (IAB - International Association of Book-keepers)), pieredze darbā ar kokmateriāliem, budžeta iestāžu grāmatvedībā).

 

Mūsu stratēģija ir kvalitatīva produkta izvietošana Latvijas veikalos pieprasītajā termiņā un apjomā, arī nelielās atsevišķu preču pozīciju partijās, atkarībā no preču tirgotāju veiktā pieprasījuma plānotajā grafikā, saskaņotajām  projektu piegādēm vai atsevišķiem "ātrajiem" pasūtījumiem. Mūsu klients ir tirdzniecības uzņēmums, kurš strādā ar mūsu produkta gala patērētāju, pieprasa vajadzīgo preču daudzumu, pirmais uzzin patērētāja vēlmes, iesniedz informāciju mums-ražotājam. 

 

Lai veicinātu produkcijas noietu SIA"IM Plus" sadarbības partneru tirdzniecības vietās, vēlamies piedāvāt pielietot mājas lapas iespējas mūsu produkcijas tirgotāju komunikācijā ar potenciālo pircēju. Ceram, ka vienkārši un uzskatāmi pasniegta informācija par mūsu preču pamatpiedāvājumu ar profilu, izmēru aprakstu, rasējumu un vizuālo attēlu atvieglos mūsu produkcijas pārdevēju pārstāvju pasūtījumu komplektēšanas procesu, izvēloties, atlasot vajadzīgo preču sortimentu no kopējā pamatpiedāvājuma gan regulārajām piegādēm, gan specpasūtījumiem. Šeit arvien būs telefons un e-pasts informācijas nosūtīšanai vai precizēšanai.

 

Mūsu mērķis un pienākums ir nodrošināt nepieciešamā produkta kvalitātīvu izstrādi, saražošanu un piegādi nepieciešamajā daudzumā un grafikā par cenu, kas ir līdzsvarā ar ieguldītajiem kvalitatīvajiem materiāliem, patērēto darbu un mūsu produkta gala patērētāja pirktspēju.

 

Mēs mīlam savu darbu, cienām savus partnerus - gan Latvijas lielāko tirdzniecības tīklu pārstāvjus, gan katru pilsētas vai pagasta tirgotāju, kurš izvēlas izvietot savā veikalā mūsu - Latvijas ražotāja produktu.  

 

Uzņēmums atrodas pašā Latvijas ģeogrāfiskajā centrā - Ogres novada Madlienā. Piegādes veicam uz veikaliem visos Latvijas reģionos.

 

Kontaktinformācija

Inese Melne
Tel.: +371  29134139
Tel/fakss: +371  65039534
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Partneri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pamatmateriālu piegādātāji